Silver partner
9
Лет опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
26
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа коммерческой недвижимости (7)

  • Crystal Estate
    1 300 000 $
    1 457 $/м²

    Фонтанская дорога ул., 6а

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Derby Style House
    многофункциональное помещение
    892 м²
    1 нед. назад
    Торгівельні площі у новому торгівельному центрі Дербі на 4 станції Фонтану. Перший поверх, фасад, 900 м2, від забудовника. Два входи, рампа. Варіанти: автосалон, супермаркет, клініка, стоматологія, фітнес, спортзал, магазин, салон, шоу-рум, офіс. Великий зал, підсобки, кілька санвузлів. Можливе збільшення площі. Панорамні вікна та двері. Висота стелі 4м. Є можливість придбати поверхами , чи частини поверхів. Здача торгівельного центру у кінці 2025 року. Id № 24-100-862
    Риелтор
  • Crystal Estate
    560 000 $
    787 $/м²

    Дальня, 37

    многофункциональное помещение
    712 м²
    1 нед. назад
    Будівля, що окремо стоїть, в сучасному стилі, спроектована і продумана до дрібниць, для зручності ведення бізнесу. Підходить до будь-якої комерційної діяльності, особливо під медичний центр. Побудовано з дотриманням усіх вимог щодо безпеки та екології. Три поверхи, 712 м2., стоїть на 4,6 сотках землі. Скління – теплий алюмінієвий профіль Alutech, зелене скло. Фундамент пальовий, покрівля, що обслуговується (полімерна мембрана), утеплення пінополістирол 80 мм. Підведено всі комунікації, заведено три фази по 12 кіловат. Продумане та зручне паркування. На особливу увагу заслуговує розташування будівлі, близькість до моря і до соціальної інфраструктури ЖМ Совіньйон. ID 2479083
    Риелтор
  • Crystal Estate
    2 000 000 $
    1 818 $/м²

    Маразлієвська, 18

    помещение свободного назначения
    1100 м²
    1 нед. назад
    Окремо розташована будівля на вул Маразлієвська, напроти парка Ім. Т.Шевченка. Будівля з власним двором, ділянка - 0,175 га. Три рівні існуючого особняка, два поверхи та підвал, загальна площа 1100 м2. Земельна ділянка правильної форми 17.5 соток у фактичному користуванні, вказана у тех.паспорті. Розташування обєкту: фасадом 32 метри на парк Шевченка. Будинок не є памяткою архітектури. № 24-103-381
    Риелтор
  • Crystal Estate
    67 000 $
    1 558 $/м²

    Еврейська, 5

    помещение свободного назначения
    43 м²
    1 нед. назад
    Фасадна квартира площею 43 м2 стан — під ремонт. Локація: вул. Єврейська, кут Пушкінської. Чудовий варіант для комерції: офіс, салон, студія, шоурум. Високий трафік, престижний район. ID 24-103-313
    Риелтор
  • Crystal Estate
    85 000 $
    1 269 $/м²

    Дворянська, 35

    помещение свободного назначения
    67 м²
    1 нед. назад
    Комерційне приміщення на вул. Дворянській, кут Коблевської. Фасадне кутове розташування — максимальна видимість та потужний пішохідний трафік. Приміщення підходить під будь-який вид діяльності: салон краси, аптеку, банк, офіс, студію, магазин чи інший комерційний проєкт. Переваги локації: • Центр міста; • Поруч Новий ринок, цирк, Дерибасівська; • Інтенсивний автомобільний та пішохідний потік; • Зручна транспортна розвязка. Характеристики приміщення: • Фасад + окремий додатковий вхід з двору; • Санвузол: є; • Опалення: комбіноване; • Ремонт: виконаний; • Комунікації: центральний водопровід, електрика, центральна каналізація; • Розташування: у місті, фасадне. ID 24-103-317
    Риелтор
  • Crystal Estate
    105 000 $
    2 333 $/м²

    Канатная ул., 5

    помещение свободного назначения
    45 м²
    1 нед. назад
    Фасадне приміщення в центрі Одеси Продається фасадне комерційне приміщення у самому центрі Одеси — 3 хвилини до парку Шевченка. Площа 45 м2, фасадний вхід, фасадне вікно, 1-й поверх. Є надійний якірний орендар із прибутковістю 8% річних. Зроблено ремонт, встановлена автономка, сигналізація. ID 24-103-319
    Риелтор
  • Crystal Estate
    130 000 $
    2 766 $/м²

    Буніна, 35

    помещение свободного назначения
    47 м²
    1 нед. назад
    Фасадне приміщення вул.Буніна кут Олександрівського проспекту. Приміщення має фасадний вхід і вхід зі сторони двору. Підійде під любий вид діяльності. Стан від будівельників. Дуже гарне прохідне месце. Поряд Грецька площа, кафе та ресторани. ID 24-103-205
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.